NÁBYTEK
luxusní postele     noční stolky     kosmetické stolky     lavice     garnýže

Jsme malosérioví výrobci typizovaného nábytku pod registrovanou zn. GALANTE.                          Vyrábíme typizované postele, noční stolky, kosmetické stolky, lavice a garnýže.                               Postele, stolky a doplňky zhotovujeme v klasickém a moderním stylu.                                            Postele dělíme na celokovové, celodřevěné, kovové/čalouněné a dřevěné/čalouněné.

Konstrukce nábytku je zhotovena z ušlechtilé konstrukční oceli a částečně z tvrdého dřeva. Postele vyrábíme nejčastěji v rozměrech lůžka (matrace) L=2000 x Š=1800mm s výškou v lehu 350-500mm (dle matrace). Postele jsou částečně demontované (přední/zadní čelo/bočnice). Spojení je zajištěno konstrukčními šrouby pevnosti 8.8, které zajistí maximální pevnost. Vyrábíme 3 typy rámu, všechny dosahují nosnosti 400/600kg (váhou je limitován pouze rošt pod matraci dle výrobců). Pro některé naše postele máme i vlastní drátěný rošt.

Jako povrchovou úpravu konstrukcí používáme výhradně práškovou barvu zn. POWDER. Jako finální úpravu dřeva používáme s ohledem na další úpravu všude dostupné vosko-olejové profi barvy zn. OSMO. Pro čalounění používáme kůži nebo hrubé speciální látky Italského dodavatele. Barvy a vzory je možné vybrat dle našeho vzorníku. 

Podrobné foto, vzorník a parametry poskytujeme na vyžádání.

Postele CLASSIC

Postele MODERN

Noční stolky CLASSIC a MODERN

Kosmetické stolky a lavice

Koncovky garnýží

Držáky garnýží